Team Animal
Forum wprost stworzone dla wszelkich wielbicieli fantasy, książek, gier i anime!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

AKTUALNOŚCI: (21.05.2021) /////. 1. W ciągu najbliższych 2 lat planuję rozłożyć forum do czynników pierwszych, skopiować treść role playów/watah i usunąć forum.///// 2. Rp o Wojownikach przeniesione zostaje na serwer na Discordzie. Dołączyć do niego możecie klikając zakładkę na górze strony o tytule ,,DISCORD"///// 3. Utworzone zostało dodatkowe rp do naszej watahy/rp Wojownicy o nazwie Warrior Cats - Prophecy of Flovery Blood, którego akcja rozgrywa się za morzem oddzielającym je od akcji naszego forumowego rp/watahy. Planuję je rozpocząć w przeciągu najbliższego roku.///// 4. Wyłączona została opcja rejestracji na forum///// 5. Usunięta została strona na Facebooku naszego forum///// 6. W celu zasięgnięcia więcej informacji, zapraszam na bloga naszego forum (kliknij w zakładkę na górze strony ,,BLOG"///// 7. Gracze Genshin Impact, Castle Cats, Honkai Impact 3rd, Dungeon Dogs są baardzo mile widziani na naszym discordzie.

#1 02-09-2019 12:42:01

wednesday86
Magiczna istota
Dołączył: 02-09-2019
Liczba postów: 6
forumowy pseudonim: wedness
imię jako wojownik: Podcięte Skrzydło
klan, z którym się utożsamia: Klan Nieba i Wiatru
inne nicki: wednesday, wednesday8
ulubiona postać z watahy WOJOWNICY: ?
posiadane zwierzę #1: kotka snowshoe Wednesday
posiadane zwierzę #2: kocur snowshoe Patryk
posiadane zwierzę #3: Pikachu - młody szczurek dumbo
posiadane zwierzę #4: Sho - stary, szary szczur
Windows 7Firefox 68.0

Dzień dobry

Dzieńdoberek!
Jestem dziwną istotką, która postanowiła wpaść na to forum, gdyż przez czysty przypadek ujrzałam waszą stronkę na fb i się zaciekawiłam troszkę. Wcześniej rp z wojów pisałam tylko na artemidzie, ale tam, no cóż zbyt duży tłok, czyli coś zdecydowanie nie dla mnie. Tu jest troszkę spokojniej. Na początku myślałam, że to jest jakieś opuszczone czy coś, ale widzę, że userzy się logują i od czasu do czasu pokazują się nowe posty, więc jest git. Co do mnie mój oc, którego dodać chcę do WindClanu to Podcięte Skrzydło, ale potem go opiszę, bo z tego co widzę trzeba uzupełnić specjalną ankietę. Co do mnie jestem jestem w trzeciej klasie liceum ogólniaka, mam 17 lat. Urodziny obchodzę 23 września, czyli już niedługo  [dblpt]heart[dblpt] Interesuję się siatkówką, ale dobra nie jestem xdd oprócz tego kiedyś jeździłam konno, ale no ten, mój koń padł. Rodzice nie zgodzili się mi kupić kolejnego. Mówią, że to za duże koszta. Zbieram więc swoje drobne kieszonkowe aby kiedyś kupić nowego, co wydaje się realne raczej w niebliskiej przyszłości. Aktualnie trenuję pływanie, jednak jak mogłoby się spodziewać - wychodzi mi raczej gorzej niż tragicznie. Jedyne co mi w miarę idzie to rysunek i taniec, który szczerze mówiąc uwielbiam, ale uprawiam amatorsko. Najbardziej lubię jazz. Oprócz tego kocham książki fantasy, anime, gry na PS4 i zwierzęta. Moim naj animu jest Noragami gdyby co. Ulubioną serią książkową na chwilę obecną jest Sfora (tak, przebija jak dla mnie wojów). Z gier lubię grać w Assasinna i Simsy heh Moimi pieszczoszkami kochanymi sa dwa kotki snowshoe, rodzeństwo: Wednessday (od jej imienia mój ulubiony nick) i Patryk. Oprócz tego posiadam dwa szczurzyska: małego, uroczego, czekoladowego dumbo Pikachu i starego, wielkiego, szarego Sho, którego imię można pisać też Shou. Z charakteru jestem dziecinna, naiwna i raczej głupia, ale się tym nie przejmuje i raczej wy też nie powinniście. Jak już mówiłam jestem dziwną istotką i nic tego nie zmieni. Mam nadzieję, że znajdę tu same miłe osoby, które nie będą się ze mnie naśmiewać, bo zrobię jakąś głupotę. To wszystko ode mnie. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie adminów i modów.

Offline

#2 21-10-2019 17:15:12

Itszy12
Magiczna istota
Dołączył: 21-10-2019
Liczba postów: 2
WindowsChrome 77.0.3865.120

Odp: Dzień dobry

Miło cię poznać [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
Witaj na forum Team Animal, które jest odnowioną wersją forum Przytul Mnie! Główną tematyką forum TA (Team Animal) jest fantasy. Zostało ono też głównie po to stworzone by zapoznać ze sobą fanów tego gatunku literackiego. Ważnym elementem forum są watahy, w których użytkownicy mogą tworzyć historie wspólnie z innymi użytkownikami za pomocą swoich postaci. Jednak ważną częścią naszego forum jest też grupa tematów obejmująca gry, filmy i książki. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie. Życzymy dobrej zabawy. W razie problemów skontaktuj się z jednym z administratorów za pomocą tego e-maila: atene_mouse@wp.pl
Kursor stworzono na profilki.pl

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
matematyka - cesarstwowhetstone - eurotrans - lezekojota - kontrakoszalin