Ogłoszenie

AKTUALNOŚCI: 1. Dodana została kategoria całkowicie podporządkowana watadze WOJOWNICY. Sprawdź tą zmianę natychmiast! Jeśli masz problemy z zapoznaniem się z nowymi zasadami pisania tej watahy skontaktuj się z administratorką cockatiel10. 2. Utworzone zostały nowe konta forumowe w grach: Block Star Planet, Boonie Planet i Animal Jam. Natychmiast sprawdź szczegóły i zaloguj się na podane konta! PAMIĘTAJ O PRZESTRZEGANIU ZASAD KORZYSTANIA Z FORUMOWYCH KONT W GRACH!!! (owe zasady znajdziesz w wątkach obejmującą daną grę oraz w regulaminie forum). 3. Planowane jest kontynuowanie watahy WOJOWNICY. Szczegóły zostaną wysłane za niedługo do użytkowników uczestniczących w tej watadze!

#1 12-07-2019 01:10:32

cockatiel10
Księżniczka Watahy Gwiezdnych Wilków
Skąd: Gorzów Wlkp.
Dołączył: 25-08-2017
Liczba postów: 274
Inne nicki:: atene10
Wojownik: Gromowa Łapa
Zwiadowca/Rycerz/itp.: Ellen
Klan:: Klan Pioruna
AndroidChrome 75.0.3770.101

Pawi Ogon

Imię: Pawi Ogon
Imię w wersji anglojęzycznej: Peacocktail
Płeć: kocur
Klan: prawdopodobnie Klan Pioruna
Status: jeszcze nienarodzony
Aktualny status w klanie: brak
Status w klanie w trakcie śmierci: prawdopodobnie wojownik
Ojciec: chwilowo niewiadomo
Matka: prawdopodobnie Srebrzysta Skóra
Mentor: chwilowo niewiadomo
Uczniowie: chwilowo niewiadomo
Partner: chwilowo niewiadomo
Rodzeństwo: prawdopodobne Kukułczy Trel
Przyrodnie rodzeństwo: chwilowo niewiadomo
Przybrane rodzeństwo: chwilowo niewiadomo
Potomstwo: chwilowo niewiadomo
Opis wyglądu:
Ciemnoszary, niezwykle przystojny kocur. Ma jasnoszare, długie skarpetki i dwa czarne prążki na przednich łapach; jasnoszare, krótkie skarpetki na tylnich łapach; czarne koniuszki uszu; na podbrzuszu ma rdzawe, drobne pręgi; na grzbiecie i udach ma białą łatę w czarne, drobne cętki; wzdłuż boku, po obu stronach ciała przechodzi mu długa, szeroka, czarna smuga; ogon ma zielonkawo-szary w ciemnoszare pręgi, koniuszek ogona ma czarny; pysk ma w kolorze jasnego beżowego, wokół oczu ma jasnorude i ciemnobeżowe łaty. Jego śliczny pysk zdobią dwa oczy, które wyglądają niczym dwa sznaragdy.
Charakter:
Pawi Ogon jest poważnych, chłodnym, samolubnym kocurem. Nie obchodzą go inni, uważa że sam wszystko robi najlepiek, w tym najlepiej wygląda. Jest jednym z najbardziej zadzierających nosa kotem w lesie.
Boi się: chwilowo niewiadomo
Nie lubi: chwilowo niewiadomo
Lubi: chwilowi niewiadomo
Historia: (zarys)
Już od samych narodzin Pawika spotykały same komplementy, starszyzna i inne karmicielki ze żłobka ciągle chwaliły jego niezwykłą urodę i zwinne ciało. Przez te nadmierne komplementy Pawik stał się bardzo samolubny. Nie przepadał za zabawą z innymi kociakami z legowiska, lubił tylko opisywać się przed kotkami swoją siłą i zwinnością, przez co zdobywał sobie dużo adoratorek. Gdy został mianowany na ucznia, Pawia Łapa był bardzo niepocieszony, gdy okazało się, że nie jest aż taki wspaniały jak przedtem. Jednak nie poddawał się i na każdym treningu dawał z siebie wszystko, ale po powrocie do obozu znów stawał się leniwym chwalipiętą. Przez swoje przechwałki, inni uczniowie-kocury przestali za nim przepadać, miał jednak i tak wiele fanek w legowisku. Gdy pewnego dnia, jedna z nich wyznała mu miłość, zakłopotany, odrzucił ją. Od tego czasu zamknął się w sobie i postanowił, że nie musi być wspaniały dla innych kotów, chce być najlepszą wersją samego siebie, dla samego siebie. Wkrótce został mianowany na wojownika - Pawi Ogon. Postanowił wiernie służyć klanowi. Inne kocury wreszcie zaczęli go lubić i szanować, jednak nie zawarł z nikim przyjaźni, a zakochane w nim kotki ignorował... ciąg dalszy nieznany
Informacje dodatkowe:
Geneza imienia - ?
Blizny - chwilowo niewiadomo
Znaki szczególne: rdzawo-rude, drobne pręgi na podbrzuszu
Inne: brak
Sposób śmierci: chwilowo niewiadomo
Wygląd/grafika:
sketch-1562333810696.png


___________________________________________________________

https://warriorsbooksfree.weebly.com/the-series.html
********************************
http://www.przytulmnie.iq24.pl
********************************
http://przytulmnie24.blogspot.com/?m=1
********************************
https://www.google.com/url?sa=t&source= … Xt9K7M34IV
********************************
http://www.warriorcatsforeverenglish.ox … gister.php
********************************
http://www.warriorcatsforeverespanol.oxn.pl/forums.php
********************************
http://www.warriorcatsforever.oxn.pl/forums.php
********************************

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot
Witaj na forum Team Animal, które jest odnowioną wersją forum Przytul Mnie, które znajdziesz tutaj: http://www.przytulmnie.iq24.pl/ Główną tematyką forum TA (Team Animal) jest fantasy. Zostało ono też głównie po to stworzone by zapoznać ze sobą fanów tego gatunku literackiego. Ważnym elementem forum są watahy, w których użytkownicy mogą tworzyć historie wspólnie z innymi użytkownikami za pomocą swoich postaci. Jednak ważną częścią naszego forum jest też grupa tematów obejmująca gry, filmy i książki. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie. Życzymy dobrej zabawy. W razie problemów skontaktuj się z jednym z administratorów za pomocą tego e-maila: atene_mouse@wp.pl

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
grainders - venomek - faketaxipl - pswm - grp